Cover Nagrany przez Mateusza Rejowskiego i Firmę Passio przy współpracy z Akademią Sportu Chikara

Spacerujesz, biegasz, jeździsz na rowerze, a może uprawiasz nordic walking?
Dołącz do wrześniowego wyzwania RakReaton wspieranego przez Fundację LOTTO i dołóż swoje kilometry, aby 100 000 złotych trafiło na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. To proste i nic nie kosztuje, a satysfakcja z pomagania gwarantowanagwarantowana💪💪💪🤗🤩
✅W ramach Kampanii Złotej Wstążki Sensei Piotr z Kumulacją Aktywności oraz Akademia Sportu Chikara włączamy się w ogólnopolskie wyzwanie:
🔥🔥🔥Pokonajmy we wrześniu milion kilometrów, a 100 000 złotych trafi na leczenie dzieci chorych na nowotwory💯💯💯
✅Udział w wyzwaniu rekreacyjnym na rzecz walki z rakiem umożliwia aplikacja Activy – pobierz i wspieraj dzieci każdym pokonanym kilometrem (https://rakreaton.activy.app/pl/).
JAK TO DZIAŁA?
Ściągasz aplikację Activy z Google Play lub AppStore, rejestrujesz się i 1 września dołączasz do otwartego wyzwania pod nazwą „RakReaton – ratujemy dzieci chore na raka”. Sam wybierasz rodzaj aktywności: może to być bieganie (spacer, jogging i nordic walking też się tutaj liczą!)
i jazda na rowerze.
Możesz połączyć swoje konto z aplikacjami: Strava, Garmin Connect lub Polar Flow. Trasy będą zapisywane dopiero od momentu zsynchronizowania kont.
Ruszasz się, kiedy masz ochotę. Nigdzie nie deklarujesz swoich zamiarów, nikt nie będzie Cię sprawdzał, ale pamiętaj, że im więcej Twojej aktywności, tym lepszy wynik ogólnego wyzwania.
Jeśli chcesz, możesz dzielić się swoimi postępami z wyzwania w mediach społecznościowych, koniecznie dodając do wpisu #zlotawstazka i #rakreaton.
🔥🔥Udział w wyzwaniu jest bezpłatny🔥🔥
Dołącz do RakReatonu w dowolnym czasie od 1 do 30 września. Podczas trwania wyzwania zaproś znajomych i rodzinę do wzięcia udziału razem z Tobą.
Szczegółowy regulamin RakReatonu dostępny na www.zlotawstazka.pl